Stiprākie alkoholiskie dzērieni pasaulē


Mēs visi esam izmēģinājuši pašmāju degvīnu, ko izgatavojis tēvocis vai brālēns, domājot, ka tas ir visspēcīgākais jebkad radītais dzēriens. Jebkurā gadījumā, tāpat kā visums, kas ir bezgalīgs, tāpat ir ar alkoholisko grādu robežām spēcīgos dzērienos. Jūs meklējāt kaut ko, kas piešķirtu jūsu ballītēm asumu? Šie desmit stiprie dzērieni sniegs jums idejas!

Eesti Piiritus (96,6 %)

Kā par pārsteigumu, stiprākais pasaules alkohols atrodams tepat kaimiņos- Igaunijā. 1938. gadā Igauņu spirts iekļuva Ginesa rekordu grāmatā, kad tas bija pat 98 % stiprumā. Mūsdienās, mazliet samazinot grādu daudzumu, tas joprojām ir palicis nepārspēts.

Cocoroco (96%)

Šis gardais Bolīvijas dzēriens ir izgatavots no liela kvantuma cukura un var padarīt jūs aklu jau pēc diviem malkiem.

Spirytus Rektyfikowany (no 70 līdz 96%)

Šis dzēriens ietilpst rektificēto alkoholu kategorijā, kas ļauj iegūt maksimālo alkohola koncentrāciju. Šie spirti tiek izmantoti ne tikai kā dzērieni, bet arī mājsaimniecības produkti, lai cīnītos pret pārmērīgas pretestības traipiem. Jums vajadzētu tikt brīdinātam par to.

Everclear (75,5 vai 95,1 %)

Šis kukurūzas rektificētais alkohols ir aizliegts vairākās valstīs un daudzos Amerikas štatos, lai gan tā ir valsts, no kuras šis alkohols ir radies. Pastāv tāda teorija, ka NASA to pirmoreiz izstrādāja priekš raķešu dzinējspēka.

Bruichladdich viskijs (91,2%)

Viskijs vīriešiem, iedvesmots no 16th gadsimta Skotijas receptes. Veicināšanas reklāmās tiek brīdināts, ka tā iedzeršana nedaudz vairāk par malku var novest pie redzes zaudēšanas. ??

Poteen (90% – 95%)

Šis īru dzēriens ir bijis aizliegts diezgan ilgu laiku, bet tagad tas ir saņēmis īpašu reģionālu atļauju. Tikai diviem zīmoliem ir atļauts to ražot.

Absints (80-90%)

Čehijas valsts reputācija lielā mērā balstās uz alkoholisko dzērienu bāzes un absints ir viens no visā pasaulē pazīstamākajiem. Šis alkohols ir atbildīgs par vienu no literatūras stiliem franču kultūrā, un daudzi dzejnieki ir veidojuši rīmes par šo ”zaļo feju”. Šo spirtu bija aizliegts ražot līdz nesenai pagātnei, jo ​​tas apdraud nervu sistēmu. Tagad recepte ir nedaudz mainījusies, un tā ir drošāka. Kad tiek teikts ”drošāka”, tiek domāts, ka tas neizraisa smadzeņu insultu jau pēc pirmā malka, bet ar šādu alkoholiskā satura dzērienu nevajadzētu aizrauties jebkurā gadījumā.

Degvīns Pincer (89%)

Mazliet iemalkojiet šo degvīnu, un jūs sapratīsiet, ka visi pārējie, kurus esiet baudījis savā dzīvē ir tikai mazu meiteņu dzērieni. Šeit jums ir darīšana ar ko nopietnu. Šī dzēriena izcelsme meklējama Skotijā. Tā radīšanā tiek izmantots Skotijas kalnu ūdens un mārdadzis, kas starp citu, uzlabo aknu darbību…

Degvīns Balkan 176 (88%)

Vai atcerieties to laiku, kad Bils Klintons nonāca nekontrolējamā smieklu lēkmē no Elstin? Nu, šeit ir iemesls.

Degvīns Devil’s Spring (80%)

Desmit stiprāko alkoholisko dzērienu sarakstu noslēdz šis Amerikā ražotais degvīns ar 80 % alkohola saturu. Šis degvīns var būt bagātināts ar virkni dažādu augu piedevu un atšķaidīts ar ūdeni.

 Tāds, lūk, izskatās stiprāko alkoholu saraksts. Vai bijāt dzirdējuši par katru no tiem un varbūt arī esiet tos degustējuši? Atklājiet par to mums komentāru sadaļā! Ja jums nav pieredzes saistībā ar šiem dzērieniem, bet drīzumā plānojiet malkot kādu no tiem, atcerieties ievērot piesardzību, jo saindēšanās risks ievērojami palielinās salīdzinājumā ir ierastākiem dzērieniem.