Septiņi kokteiļi ar pārsteidzošām sastāvdaļām


Noguris no mojito, Sex on the beach un Pina Colada, ko jūs varat atrast jebkurā bārā, pat mazākajos ciemos? Meklējat kaut ko eksotisku, jaunu vai pilnīgi nejaušu? Tad apskatiet šos dīvainus kokteiļus, kuriem visiem ir kopīgs tas, ka tiem ir kāda sastāvdaļa, kas liek tiem atšķirties no ierastajajiem dzērieniem. Varbūt šī informācija jums sniegs iedvesmu par kādu no nākošajiem ceļojumiem, kurā pie reizes arī varēsiet nobaudīt kādu no šeit minētajiem dzērieniem.

Laipni lūdzam pasaulē, kur receptēm nav ierobežojumu!

Foie gras kokteilis

Izgatavots no franču foie gras (zosu aknām), degvīna, brendija, medus un vaniļas, šis kokteilis, kas tiek pasniegts kopā ar Francijas grauzdiņiem, ir populārs dažās ASV izklaides vietās. Bet nestāstiet francūzim, ka viņu foie gras tiek izmantoti šādā veidā, viņš varētu kļūt vēl vairāk dusmīgs nekā tad, ja jūs izrādītu necieņu pret bageti!

Kaviāra kokteilis

Honkongas Quinary kokteiļu bārā līdzās vairākiem nierastiem dzērieniem varat baudīt šo luksusa kokteili. Tā nav vienīgā kokteiļa sastāvdaļa, bet pārējā recepte ir noslēpums. Vien zināms, ka tajā ir arī Martini un Earl Grey.

Vasabi kokteilis

Atkal tajā pašā bārā Honkongā varēsiet izmēģināt Asiņaino Mēriju, kuras pamatā ir degvīns, kas satur Vasabi. Kad mēs zinām, ka Asiņainā Mērija bieži vien ir sajaukta ar asu mērci, varam sagaidīt, ka šis ir vairāk nekā pikants kokteilis. Esiet gatavs izelpot uguni!

Šaujampulvera kokteilis

Arī saukts par Šaujampulvera pilotu, tas ir kokteilis, kuru iedvesmoja Gajs Fokss, kura pamatā, kā norāda nosaukums, ir īpaša sastāvdaļa- šaujampulveris. Tā sagatavošana ir vienkārša, jums tikai jāļauj džinam sajaukties ar šaujampulveri un to visu samaisīt ar Fernet Branca un olu baltumu. Pēc tam atkal pievieno mazu pulvera devu un dzēriens ir gatavs! Īsts kovboju kokteilis, nevis dzēriens miera mīļotājiem!

Jūras eža kokteilis

Losandželosā esošajā Pot bārā ar iegādāties kokteiļus ar īpašām sastāvdaļām.  Viens no tiem ir dzēriens, ko sauc par Līniju, kurā sajauc jūras ezi un tekilu. Tam ir pievienota arī nedaudz jūraszāle, lai padarītu to vēl eksotiskāku!

Čūskas asins kokteilis

Vjetnamā čūska ir ļoti vērtīga maltīte, kur restorānā ir iespējams izvēlēties dzīvu čūsku, līdzīgi kā to var darīt ar zivīm. Kad dzīvnieks tiek nogalināts jūsu acu priekšā, viesmīlis to iztukšo no asinīm. Asinis, ko pēc tam savāc stiklā un sajauc ar degvīnu. Ja paveicas, viņš pat ieliks glāzē rāpuļa sirdi. Tas ir paredzēts, lai dotu jums spēku. Mēs vairāk baidāmies, ka tas jums sniegs sliktu dūšu.

Kāju pirkstu kokteilis

Vai jūs kādreiz esat dzirdējuši par skābo kāju pirksta kokteiļi? Tā ir amerikāņu tradīcijas sastāvdaļa Downtown viesnīcā, kur jūs varat baudīt kokteili, kurāir ievietots cilvēka kājas pirksts, kas tiek turēts alkohola pudelē kopš vairākiem gadiem. Jā, to dzirdot jūsos var neraisīties patīkamas emocijas, it īpaši, ja ņem vērā, ka šie pirksti nekad nav mainīti. Izņemot gadījumus, kad klients kādu nejauši norij, jo jā, tā notiek. Kokteili var dzert lēnām vai ātri, bet noteikums ir tāds, ka pirkstam ir jāpieskaras lūpām. Leģenda par šīs tradīcijas dzimšanu sniedzas līdz laikam, kad Jūreins Diks Stīvensons atrada nogrieztu pirkstu burkā un nolēma to sajaukt ar savu alkoholu.