Desmit stiprākie alus dzērieni pasaulē


Dažiem cilvēki tas patīk gaišs un viegls. Citi dod priekšroku tumšam un spēcīgam. Bet šeit mēs nerunājam par 10% alkoholiskajiem dzērieniem, bet gan par stiprāko alu pasaulē. Ja pēdējā reizē, kad nokļuvāt krodziņā jums bija galvassāpes, jo iedzērāt mazliet par daudz Pilzenes alu, ļaujiet mums pateikt, ka jūs neesat gatavs alus veidiem, kas ir aprakstīti turpmāk. Šeit ir desmit stiprākie alus dzērieni pasaulē!

Brewmeister Snake Venom: 67,5%

Valsts: Skotija / Veids: Miežu vīns

2013. gadā izveidotais spēcīgākais alus pasaulē sasniedz 67,5% no alkohola apjoma. Un tā nosaukumu var iztulkot kā “čūskas indi”, kas sniedz jums priekšstatu par dzēriena veidu, kas pēc cilvēku domām saglabā alus garšu ar pārspīlētu alkohola līmeni.

Brewmeister Armagedon: 65%

Valsts: Skotija / Veids: Eisbock

Vēl viens alus ar provocējošu vārdu. Armagedons kādu laiku bija spēcīgākais alus pasaulē- 65% ir vairāk nekā lielākā daļa spēcīgo spirtu, kurus mēs parasti lietojam. Iespējams, pamanījāt, ka vienam un tam pašam Skotijas alus darītājam “Brewmeister” ir divi stiprākie alus dzērieni!

Koelschip Start the Future: 60%

Valsts: Nīderlande / Veids: Eisbock

Trešajā vietā netālu ir šis alus ar smieklīgo nosaukumu, uzskatot, ka tam ir vairāk iespēju izbeigt jūsu nākotni, nevis to uzsākt. It īpaši ņemot vērā aspektu, ka lielākā daļa cilvēku, kuri to izmēģinājuši, apstiprina, ka tā garša nav patīkama…

Schorschbräu Schorschbock: 57%

Valsts: Vācija / Veids: Eisbock

Alus, kas ir stiprs un tumšs, nedaudz karamelizēts, tuvāks konjakam nekā citiem uz iesala bāzes veidotajiem dzērieniem.

Koelschip Obilix: 45%

Valsts: Nīderlande / Veids: Eisbock

Mēs tuvojamies mazliet ierastākam alkohola līmenim… lai gan 45% joprojām nav uzskatāms par alus normu! Šķiet, ka Holandes alus darītava “Koelschip”, ir ieinteresēta brūvēt alu, kas tā lietotājus vairāk apdullina ar alkohola saturu, nevis garšu.

Schorschbräu Schorschbock: 43%

Valsts: Vācija / Veids: Eisbock

Otrs Schorschbräu alus mazais brālis ir prezentēts 4. pozīcijā. Šī versija ir mazāk stipra, bet joprojām tālu no tā, ko var uzskatīt par vieglu alu!

BrewDog Sink theBismarck: 41%

Valsts: Skotija / Veids: Imperial Double IPA

Mēs zinām par skotu aizraušanos ar viskiju, bet šķiet, ka tie ir arī diezgan stipra alus piekritēji. Tas ir jau trešais skotu alus šajā sarakstā!

Baladin Esprit de Noël (Ziemassvētku gars): 40%

Valsts: Beļģija / Veids: Strong Ale

Ziemassvētku alus parasti ir garšīgs, ar bagātīgām garšām un liek cilvēkiem apreibt ātrāk nekā parasti. Šis Baladins atbilst visiem kritērijiem un vēl vairāk!

Struise Black Damnation VI – Messy: 39%

Valsts: Beļģija / Veids: Imperial Stout

Ar lielu alkohola saturu, šis alus arī ir viens no labākajiem garšas ziņā šajā sarakstā- sajūtas joprojām ir tādas kā dzerot alu, lai gan tā ir vairāk spēcīga versija.

Revelation Cat Freeze the Penguin: 35%

Valsts: Itālija / Veids: Miežu vīns

Alus, kā ražošana notiek Romā, “Freeze Penguin” ir stabila reputācija alus amatieru vidū, un tam ir vairāk “tolerants” alkohola līmenis ar “tikai” 35%.

Der atkārtot, ka vienmēr dzeriet ar mērenību un jo īpaši, ja runa ir par šiem stiprajiem alus dzērieniem. Ir pozitīvi domāt par jautrību, bet der rūpēties arī par veselību. Un, ja jums ir citi alus dzērieni prātā, kurus ir vērts izmēģināt, nevilcinieties par to pastāstīt komentāru sadaļā!