Desmit labākie bāri pasaulē


Grupa tiešām nopietnu cilvēku no “Drinks International”, kas sastāv no bārmeņiem un par dzērieniem specializētiem žurnālistiem, ir sastādījusi savu labāko pasaules bāru rangu. Viegli iedomāties, ka, lai sniegtu šādu pārskatu, viņi ir baudījuši diezgan garu dzērienu sarakstu. Varbūt viņi pat izmantoja savu statusu, lai saņemtu tos bez maksas! Nu, jebkurā gadījumā ir pienācis laiks uzzināt, kuri ir labākie bāri pasaulē!

Artesian Lanhgamas Viesnīcā, Londona

Eleganta un krāšņa, šī vieta tiek izcelta pateicoties kam diezgan saprotamam- tai ir pasaulē vislielākā kokteiļu izvēle. Tātad, ja jūs vēlaties izmēģināt sajaukumu, kuru nekad nav bijis iespējams baudīt, visticamāk, tā ir labākā vieta, kuru apmeklēt!

Nightjar, Londona

Innovatīvi kokteiļi, kas tiek pasniegti tējas krūzēs, tas ir Londonas gars! Lai gan bārs guva  negatīvu rezonansi saistībā ar to, ka tajā nelikumīgi tika piedāvāts kāds japāņu viskijs, kas saturēja vaļa gabalus, lai piešķirtu tam unikālu garšu. Tas nav apsveicami, bet tas liecina par šīs vietas augsta līmeņa unikalitāti!

PDT, Ņujorka

Piekļuve šim bāram jau ir uzskatāma par uzvaru, jo tas atrodas labi apslēptā vietā. Ir zināms, ka, lai tam piekļūtu, ir jāierodas telefona būdiņā, jāpaceļ klausule un runājot ar operatoru jāpasaka pareizie vārdi, lai gūtu apstiprinājumu piekļuvei un jāatrod ieeja kaut kur tuvumā esošajam tālrunim. PDT nozīmē “Lūdzu, nestāstiet tālāk (Please Don’t Tell)”, tādēļ pat tad, ja mēs precīzi zinām, kā ieiet šajā vietā, atvainojiet, bet mēs neizpaudīsim šo noslēpumu!

Connaught, Londona

Vieta ir eleganta, klasiskie kokteiļi ir nevainojami sagatavoti ar vislabākajām sastāvdaļām, un vīna un šampanieša izvēle ir ļoti bagāta. Protams, tas viss nav lēti, kā jūs jau droši vien aspvērāt.

Amerikāņu bārs pie Savojas, Londona

Tikai daži bāri pasaulē var lepoties ar to, cik tālu pagātnē sniedzas to kokteiļu maisīšanas vēstures ieraksti. Diezgan daudzas zvaigznes un slaveni cilvēki ir apmeklējuši šo vietu un atstājuši savas pēdas, piemēram, Merlina Monro un Frenks Sinatra.

Death & Co, Ņujorka

Nosaukums, kas norāda uz nāvi, noteikti saistīts ar dažu tajā veidoto kokteiļu agresivitāti. Daži no šeit pārdotajiem dzērieniem prasa zināmu sagatavotības līmeni, bet visi ir pārbaudīti ar bārmeņa starpniecību, tādēļ uztraukumam nav pamata.

Baxter Inn, Sidneja

Vairāk vai mazāk visu austrāliešu iemīļotākais bārs, tas lepojas ar plašu viskija, burbona izvēli. Šeit interesants aspekts ir tāds, ka bārmenis klientam palūdz izklāstīt savu alkoholisko dzērienu gaumi un pēc tam viņi paši izvēlas to, kas vistuvāk atbilst klienta preferencēm!

69 Colebrooke Row, Londona

Pazīstams arī kā bārs bez nosaukuma, tā reputācija balstās uz noslēpumiem, kas joprojām mijas ap šo vietu, kā arī tā īpašnieku un bārmeni, kas ir patiesa atsauce kokteiļu visumā.

Callooh Callay, Londona

Šī vieta ir slavena visā pasaulē, pateicoties “Pasaules labākie kokteiļi” balvai, kuru sniegusi Tales of The Cocktail organizācija. Un ne velti, jo viņi bija vieni no pirmajiem, kas piedāvāja kokteiļus, izmantojot garšvielas, piemēram, piparus vai ķimenes. Tātad negaidiet kādu ierasto dzērienu un neaizmirstiet arī tos ar alu aromatizētos frī kartupeļus!

Bramble, Edinburga

Kompetents personāls, kas vienmēr ir pieejams klientiem, garšīgi kokteiļi- ideāla vieta, lai pavadītu jauku brīdi divvientulībā, draugi lokā vai ar vecākiem!