Desmit dīvainākie bezalkoholiskie dzērieni pasaulē


Gurķu Pepsi Ice

Lai cik dīvaini tas neliktos, šis dzēriens neguva cerētos tirgus panākumus (krediti latvija)! Pirms to izņemšanas no plauktiem, tie atradās pārdošanā tikai dažus vasaras mēnešus Japānā. Šīs Pepsi koncepcijas ideja bija piedāvāt atspirdzinošu dzērienu, un kas tam var būt labāk piemērots kā gurķu sula ar burbuļiem? Šķiet, ka pareizā atbilde tomēr bija ūdens. Kurš gan būtu to uzminējis?

Putnu ligzdas dzēriens (The Wonderfarm Bird Nest)

Šis Āzijas mazais brīnums ir dzēriens, ko ne tikai izgatavo no putnu ligzdām, bet arī no baltajām sēnēm! Cilvēki, kuri to izmēģinājuši un pieredzējuši, mēdz atklāt, ka tā tekstūra ir gandrīz tikpat nepatīkama kā garša. Tas ir biezs kā piens, un, ja pirmā garša ir patīkama, tā ātri pazūd, un to nomaina pūstoša kokosrieksta garša.

Bekona limonāde (Jones Soda Bacon Flavor)

Kola pēc pamošanās ir tik ierasts rituāls daudziem. Īsti vīrieši saprata, ka pamatīgas brokastis ir vienīgā lieta, kas ir svarīga, lai sāktu dienu pareizā veidā, un priekš tā nav nekā labāka par Jones Soda ar bekona garšu, kas ir kā bekona sula bez taukiem, bet ar burbuļiem. Par pārsteigumu, amerikāņu bērniem šis dzēriens patīk!

Vistas spārnu limonāde (Buffalo Wing Soda)

Laipni lūdzam ASV, vistas spārniņu valstī, kas tiek lietoti jebkurā formā, ieskaitot dzērienu. Dzirdot šādu vārdu sajaukumu, var nākties raukt degunu. Bet, ja jūs vēlaties izmēģināt jaunas garšas sajūtas, varat iegādāties sev dažas pudeles no Amazon par cenu 4 dolāri par pudeli. Vienkārši jāatrod veids, kā tās piegādāt Latvijā.

Lavandas limonāde (Dry Soda Lavender)

Seattle Soda zīmols, šķiet, veic patērētāju garšas ierobežojumu pārbaudi. Jaunākais uzņēmuma ražojums ir Lavandas limonāde, kas perfekti der kopā ar… Nu, būtībā neko, bet vismaz tāda pastāv, un šī iemesla dēļ mēs esam pārsteigti par viņu radošumu!

Karija limonāde (Curry Ramune)

Ramunes ir reāla iestāde Japānā. Šie gāzētie dzērieni tiek pārdoti no 19. gadsimta beigām un piedāvājumā ir izlaistas desmitiem dažādas garšas. Starp visdīvainākajām no tām mēs varam atrast Ramune Curry, kas nav pikanti asss, bet joprojām garšo kā karijs. Dīvaini, bet kas mēs esam, lai spriestu par šo kultūru?

Salātu mērces limonāde (Ranch Dressing Soda)

Vai jūs zināt šo amerikāņu mērci salātiem, kuras pamatā ir majonēze, krējums, ķiploki un garšaugi? Aiz šī koncepta ir tas pats uzņēmums, kurš ražo arī vistu spārniņu limonādi, ko mēs šeit pieminējām jau iepriekš. Šis ir balstīts uz rančo mērci, tāpēc mēs varam droši uzskatīt, ka tas ir kovboju dzēriens.

Sāļā arbūza limonāde (Pepsi Salty Watermelon)

Āzijā ir izplatīta sāls pievienošana arbūzam, lai izceltu tā garšu. Šāds dzēriens gan ir mazāk populārs. Pēc gurķu limonādes Pepsi nolēma izveidot šo jauno brīnumu. Mēs pieņemam, ka tai vajadzētu garšot vairāk vai mazāk kā arbūzam, kas kādu laiku peldējis jūrā…

Ķiploku limonāde (LaObamas Black Garlic Soda)

Mums vajadzētu būt pateicīgiem Šveices kompānijai par dzēriena izveidošanu, ko mēs, visticamāk, nekad nevēlēsimies izmēģināt. Jā, viņi radīja atspirdzinošu dzērienu ar ķiploku garšu, bet bez nepatīkamās smaržas. Vismaz ar šo dzērienu jums nebūs jāmokās ar sliktu izelpas aromātu.

Šokolādes limonāde (Coco Fizz Chocolate Soda)

No nepatīkamo asociāciju ķiploku limonādes noslēgsim sarakstu ar saldāku garšu. Šās šokolādes limonādes nosaukums ir Coco Fizz, un to var atrast Kalifornijā. Labā ziņa ir tā, ka to pat ir iespējams pasūtīt internetā! Varbūt ir vērts pamēģināt?